У Чернігівській області суддю затримали на хабарі у півмільйона гривень
Суддя вимагала гроші за винесення «правильного рішення» на користь позивача.
Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) викрили суддю Чернігівського окружного адміністративного суду на отриманні хабаря понад півмільйона гривень.
Фото САП
Про це повідомляє Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Зазначається, що суддю затримали ввечері 9 листопада при отриманні другої частини хабаря в розмірі 13 тисяч доларів (близько 338 тисяч гривень). Перший транш неправомірної вигоди-7 тисяч доларів (близько 182 тисяч гривень) – вона отримала раніше.
У САП зазначили, що суддя вимагала гроші за винесення рішення в адміністративній справі на користь позивача.
Вирішується питання про повідомлення судді про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або витяг неправомірної вигоди службовою особою).
Судді загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі із забороною обіймати певні посади протягом трьох років та конфіскація майна. // Діло
Події та кримінал
Рекомендації
Ще новини
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах
Сибіга закликав польських політиків не будувати вибори на «українському питанні» і згадав Орбана
Україна закликає Польщу до зваженості у діях – Сибіга
Гройсман на знак солідарності із Зеленським теж повертає польську нагороду
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян




