Трамп заявив, що Ірану доведеться «заплатити ціну» через затягування переговорів
Трамп заявив, що Ірану доведеться «заплатити ціну» через затягування переговорів 10.06.2026 15:03 Укрінформ Президент США Дональд Трамп заявив, що Ірану доведеться «заплатити ціну» за те, що «занадто довго» веде переговори щодо укладення мирної угоди.
«Вони надто довго зволікали з укладенням угоди, яка була б для них чудовою, тож тепер їм доведеться заплатити за це», – додав він.
Заява Трампа пролунала після обміну ударами між США та Іраном у середу. Ескалація сталася після збиття американського вертольота в понеділок, у якому Трамп звинуватив Тегеран.
Читайте також: Трамп вважає, що угода з Іраном можлива попри нову ескалацію
Трамп неодноразово заявляв, що Вашингтон і Тегеран наближаються до угоди щодо продовження перемир’я, укладеної 8 квітня, відкриття Ормузької протоки та визначення рамок переговорів щодо ядерної програми Ірану.
Як повідомляв Укрінформ, Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM) заявило про завершення серії ударів по Ірану, завданих у відповідь на збиття гелікоптера Apache.
Фото: The White House
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини


