Рубіо провів першу розмову з новим главою МЗС Німеччини – говорили про російську війну

Рубіо провів першу розмову з новим главою МЗС Німеччини – говорили про російську війну 10.05.2025 02:37 Укрінформ Держсекретар США Марко Рубіо у розмові з новопризначеним міністром закордонних справ ФРН Йоганном Вадефулем обговорив шляхи завершення війни РФ проти України.
Укрінформ
Держсекретар США Марко Рубіо у розмові з новопризначеним міністром закордонних справ ФРН Йоганном Вадефулем обговорив шляхи завершення війни РФ проти України.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Державний департамент США.
Це була перша телефонна розмова керівників зовнішньополітичних відомств США та Німеччини після призначення Вадефуля.
«Вони обговорили спільні пріоритети, зокрема завершення війни в Україні та необхідність збільшення оборонних видатків з боку європейських країн», – ідеться у повідомленні.
Як повідомляв Укрінформ, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц закликав Росію погодитися на пропозицію 30-денного припинення вогню, починаючи з наступного тижня. Він заявив, що це буде справжнім тестом готовності кремлівського очільника Володимира Путіна до миру.
Читайте також: Припинення вогню та перспективи миру: Єрмак провів розмову з Рубіо
Йоганн Вадефуль був призначений міністром закордонних справ Німеччини 6 травня. Він увійшов до складу кабінету канцлера Фрідріха Мерца, сформованого після перемоги коаліції ХДС / ХСС та СДПН на федеральних виборах.
Фото: ОП
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


