Через російську атаку пошкоджена підстанція Укренерго

Через російську атаку пошкоджена підстанція Укренерго 10.04.2024 09:23 Укрінформ Внаслідок російської атаки у ніч на 10 квітня пошкоджене обладнання на одній із підстанцій НЕК "Укренерго".
Укрінформ
Внаслідок російської атаки у ніч на 10 квітня пошкоджене обладнання на одній із підстанцій НЕК "Укренерго".
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.
"Вночі росіяни знову атакували об'єкти енергетичної інфраструктури. Пошкоджено обладнання на одній із підстанцій", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що застосовувалися аварійні відключення у Миколаївській та Херсонській областях, але станом на 8:30 10 квітня обмеження зняті.
Читайте також: Енергосистема після останніх обстрілів: Шмигаль провів нараду і заслухав Галущенка
Як повідомлялося, внаслідок атаки безпілотниками у ніч на 9 квітня було пошкоджено обладнання на двох підстанціях НЕК "Укренерго".
Фото ілюстративне
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру




