В Одесі жінка втратила ноги, кинувшись під потяг
На станції Слобідській в Одесі жінка кинулася під потяг.
За попередньою інформацією, їй відрізало обидві ноги.
На місце події прибули лікарі, які їй надали первинну медичну допомогу та госпіталізували.
Деталі події з’ясовуватиме слідство.
Вартові еспресо
Події та кримінал
Рекомендації
Ще новини
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах
Сибіга закликав польських політиків не будувати вибори на «українському питанні» і згадав Орбана
Україна закликає Польщу до зваженості у діях – Сибіга
Гройсман на знак солідарності із Зеленським теж повертає польську нагороду
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян




