Росіяни минулої доби вбили двох жителів Донеччини
Росіяни минулої доби вбили двох жителів Донеччини 09.06.2026 08:20 Укрінформ Російські загарбники минулої доби, 8 червня, вбили двох жителів Донецької області.
За його словами, 8 червня росіяни вбили двох людей – у Білозерському і Дружківці.
Ще 11 людей в області за добу дістали поранення: дев'ятеро у Слов'янську і двоє у Шабельківці (Краматорська міська громада).
Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (4110 загиблих і 9604 постраждалих) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Читайте також: На Херсонщині минулої доби через російські атаки одна людина загинула, 13 поранені
Як повідомляв Укрінформ, 8 червня російські війська атакували Слов’янськ трьома ФАБ-250. Зазнали поранень шестеро жінок віком від 48 до 75 років, 59- та 68-річні чоловіки, а також 17-річна дівчина.
Фото: Вадим Філашкін/ФБ
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



