Україна 09.06.2026 Новини

Росіяни минулої доби вбили двох жителів Донеччини

Росіяни минулої доби вбили двох жителів Донеччини 09.06.2026 08:20 Укрінформ Російські загарбники минулої доби, 8 червня, вбили двох жителів Донецької області.

За його словами, 8 червня росіяни вбили двох людей – у Білозерському і Дружківці.

Ще 11 людей в області за добу дістали поранення: дев'ятеро у Слов'янську і двоє у Шабельківці (Краматорська міська громада).

Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (4110 загиблих і 9604 постраждалих) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Читайте також: На Херсонщині минулої доби через російські атаки одна людина загинула, 13 поранені

Як повідомляв Укрінформ, 8 червня російські війська атакували Слов’янськ трьома ФАБ-250. Зазнали поранень шестеро жінок віком від 48 до 75 років, 59- та 68-річні чоловіки, а також 17-річна дівчина.

Фото: Вадим Філашкін/ФБ

Новини регіонів України

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину