У російському Енгельсі вже третій день палає нафтобаза, уражена безпілотниками

У російському Енгельсі вже третій день палає нафтобаза, уражена безпілотниками 08.06.2025 16:02 Укрінформ Нафтобаза «Комбінат Кристал» у місті Енгельс Саратовської області третій день горить після атаки безпілотників.
Укрінформ
Нафтобаза «Комбінат Кристал» у місті Енгельс Саратовської області третій день горить після атаки безпілотників.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє телеграм-канал Astra.
Тим часом влада Саратовської області стверджує, що у повітрі у межах житлової забудови на території Енгельса не виявлено перевищення концентрації шкідливих речовин.

Місцеві чиновники запевнили, що відбір проб повітря буде здійснюватися до повної ліквідації загоряння на нафтобазі.
Читайте також: У Росії заявили про атаку понад 60 безпілотників
Як повідомляв Укрінформ, у російському місті Енгельс Саратовської області заявили про атаку безпілотників на місцевий нафтопереробний завод у ніч на п’ятницю.
«Комбінат Кристал» – стратегічний об’єкт, який використовується як база зберігання нафтопродуктів: бензину, дизельного та авіаційного палива для аеродрому стратегічних бомбардувальників «Енгельс-2», пояснили у Силах безпілотних систем.
Це вже третє успішне ураження цього об’єкта Силами безпілотних систем від початку 2025 року.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»


