Жінка з ножем у Мюнхені поранила двох перехожих, нападницю застрелили

Жінка з ножем у Мюнхені поранила двох перехожих, нападницю застрелили 08.06.2025 02:39 Укрінформ У німецькому Мюнхені двоє людей зазнали поранень унаслідок нападу жінки, озброєної ножем.
Укрінформ
У німецькому Мюнхені двоє людей зазнали поранень унаслідок нападу жінки, озброєної ножем. Зловмисницю застрелили поліцейські.
Про це повідомляє DW, передає Укрінформ.
«30-річна жінка напала на перехожих на Лугу Терези (Theresienwiese) у центрі баварської столиці близько 19.45 за місцевим часом. Поліція відкрила вогонь по нападниці, від отриманих травм вона померла у лікарні», – йдеться в повідомленні.
За даними поліції, поранення отримали 56-річний чоловік та 25-річна дівчина. Офіційних даних щодо стану постраждалих немає.
Правоохоронці з’ясовують усі обставини злочину. Про мотив нападниці не повідомляється. За інформацією ЗМІ, жінка могла страждати від психічного розладу.
Читайте також: На вокзалі Гамбурга сталася різанина
«Луг Терези – традиційне місце проведення Октоберфесту», – нагадало DW.
Як повідомляв Укрінформ, у Німеччині продовжує зростати кількість політично мотивованих злочинів, сягнувши максимуму майже за чверть століття.
Фото ілюстративне
Світ
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»


