Армія РФ минулої доби вбила чотирьох жителів Донеччини та ще трьох поранила

Армія РФ минулої доби вбила чотирьох жителів Донеччини та ще трьох поранила 08.05.2026 07:55 Укрінформ Минулої доби, 7 травня, російська армія вбила чотирьох жителів Донецької області і ще трьох людей поранила.
"За 7 травня росіяни вбили чотирьох жителів Донеччини: двох у Добропіллі, по одному у Краматорську і Маяках", – ідеться у повідомленні.
Ще три людини в області за добу дістали поранення
Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (4060 загиблих і 9403 постраждалих) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Читайте також: На Донеччині війська РФ знову атакували дроном рятувальників, які проводили евакуацію
Як повідомляв Укрінформ, 7 квітня російська армія скинула три фугасні авіаційні бомби ФАБ-250 на один зі спальних районів міста Краматорськ Донецької області, унаслідок чого одна людина загинула, ще одна дістала поранення.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



