Нацбанк та Мінфін США підписали меморандум про співробітництво у сфері кібербезпеки

Нацбанк та Мінфін США підписали меморандум про співробітництво у сфері кібербезпеки 08.04.2024 12:48 Укрінформ Національний банк та Міністерство фінансів США підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібербезпеки.
Укрінформ
Національний банк та Міністерство фінансів США підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво у сфері кібербезпеки.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ у Фейсбуці.
Зазначається, що документ дає можливість продовжувати співпрацю, що стала результатом попередніх домовленостей між інституціями щодо підтримки України в питаннях кібербезпеки та наданні всебічної допомоги для подальшої розбудови можливостей кіберзахисту України, зокрема банківського та фінансового секторів.
«Ми вдячні колегам з Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки за допомогу в підвищенні потенціалу кіберстійкості української фінансової системи, посиленні її спроможності в реагуванні на кіберінциденти. Зміцнення кібербезпеки та спільна протидія актуальним кіберзагрозам вкрай важливі для стабільної та безперервної роботи українського фінансового сектору», – наголосив голова Національного банку Андрій Пишний.
Читайте також: Законодавче визначення кібервійни допоможе українському кібернаступу – експерт
Він додав, що співпраця дасть змогу й надалі підтримувати ефективну систему захисту банків та фінансових установ від кіберзагроз, зокрема в умовах воєнного стану.
Як повідомлялось, Варшава хоче поглибити співпрацю з Києвом у сфері кібербезпеки.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




