Через атаку ворожими безпілотниками пошкоджена підстанція Укренерго

Через атаку ворожими безпілотниками пошкоджена підстанція Укренерго 08.04.2024 10:43 Укрінформ Внаслідок атаки безпілотниками у ніч на 8 квітня пошкоджене обладнання на одній із підстанцій НЕК "Укренерго".
Укрінформ
Внаслідок атаки безпілотниками у ніч на 8 квітня пошкоджене обладнання на одній із підстанцій НЕК "Укренерго".
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.
"Вночі через атаку російських ракет та БПЛА у дніпровському регіоні пошкоджено обладнання на одній з підстанцій «Укренерго», та дві високовольтні повітряні лінії. Знеструмлення споживачів не було", – йдеться у повідомленні.
Крім того, 7 квітня в одному із прифронтових районів на сході через артобстріл було знеструмлено високовольтну підстанцію 330 кВ.
Зазначається, що аварійно-відновлювальні роботи відбуваються в складних умовах та тривають цілодобово. Зокрема, у східному регіоні на одній з підстанцій ремонтні бригади «Укренерго» повернули в роботу частину обладнання, пошкодженого при обстрілах.
Читайте також: Росіяни вперше прицільно вдарили по сонячній електростанції у тилу – Укренерго
Як повідомлялося, упродовж доби 6 квітня енергетики відновили електропостачання 19,2 тис. споживачів.
Фото ілюстративне
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




