Байден обговорив з Трампом питання передачі влади

Байден обговорив з Трампом питання передачі влади 06.11.2024 22:07 Укрінформ Чинний президент США Джо Байден провів телефонні розмови з Камалою Гарріс і Дональдом Трампом, привітавши його з перемогою на виборах та обговоривши процес передачі влади.
Укрінформ
Чинний президент США Джо Байден провів телефонні розмови з Камалою Гарріс і Дональдом Трампом, привітавши його з перемогою на виборах та обговоривши процес передачі влади.
Про це повідомили журналістам у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.
Зазначається, що Байден привітав Гарріс із проведенням «історичної кампанії».
Крім того, чинний глава Білого дому «поговорив телефоном з обраним президентом Трампом і привітав його з перемогою».
При цьому Байден підтвердив, що готовий забезпечити плавний перехід влади та наголосив на важливості зусиль над об’єднанням країни.
Читайте також: Частина демократів звинувачують Байдена у програші Гарріс – CNN
Байден також запросив Трампа зустрітися в Білому домі, зазначили в адміністрації. Конкретна дата буде повідомлена пізніше.
У четвер Джо Байден планує звернутися до нації з приводу результатів виборів та передачі влади.
Як повідомляв Укрінформ, кандидатка в президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс привітала свого опонента Дональда Трампа з перемогою на виборах глави Білого дому.
Фото: Twitter
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


