Українців штрафують за «євробляхи»:

У жовтні 2020 року суди винесли рішення, якими 215 власників “євроблях” оштрафували на 170 тисяч гривень за порушення митних правил.
У жовтні 2020 року суди винесли рішення, якими 215 власників “євроблях” оштрафували на 170 тисяч гривень за порушення митних правил.
Зазначається, що загальна сума винесених у жовтні штрафів склала понад 36 мільйонів гривень.
Штрафи отримують як громадяни України, та і громадяни інших держав.
Серед зазначених рішень, тільки Київський районний суд Харкова оштрафував 82 громадян на суму 13,9 млн грн.
А Першотравневий суд Чернівців виніс 62 рішення на суму понад 10,5 млн грн.
Рекомендації
Ще новини
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg
Генсек НАТО: Якщо почнеться війна, ми всі викладемося на повну




