Уряд виділив іще ₴183 мільйони на оновлення шкільних їдалень

Уряд виділив іще ₴183 мільйони на оновлення шкільних їдалень 07.05.2026 14:07 Укрінформ Кабінет міністрів розподілив третю субвенцію розміром у 183 млн грн на оновлення 10 шкільних їдалень в регіонах.
Загалом спільними зусиллями держави, громад і міжнародних партнерів уже оновлено 1 668 харчоблоків – це понад 20% таких об’єктів по країні.
Читайте також: Уряд виділив ₴46,5 мільйона для завершення модернізації шкільних їдалень
Свириденко нагадала, що оновлення шкільних їдалень є частиною системних змін у сфері шкільного харчування, розпочатих у 2020 році з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Вони передбачають системне оновлення обладнання, зміну норм харчування дітей та запровадження сучасного меню.
Метою реформи є забезпечення з 1 вересня 2026 року усіх учнів 1-11 класів безоплатними гарячими обідами.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів розподілив 421,1 млн грн субвенції з бюджету на облаштування 25 шкільних харчоблоків у громадах 15 областей.
Фото: ОП
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



