Прокуратура Закарпаття через суд вимагає повернути 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію

Прокуратура Закарпаття через суд вимагає повернути 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію 07.05.2026 03:19 Укрінформ На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під будівництво сонячної електростанції.
Встановлено, що товариство-орендар фактично не використовувало землю за призначенням. Окрім того, із понад 830 тис. грн нарахованої орендної плати він сплатив лише частину, за 2023 -2026 роки борг перевищив 432 тис. грн.
Попри неодноразові нагадування селищної ради щодо погашення заборгованості, вона тільки накопичувалася.
Читайте також: На Хмельниччині державі передали понад 200 гектарів землі, що належала громадянам РФ і Білорусі
Прокуратура звернулася до Господарського суду з позовом про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості та повернення земельної ділянки у користування селищної ради.
Як повідомлялося, на Закарпатті прокуратура вимагає повернення через суд земельної ділянки у 22 га біля Лавандової гори у Перечині.
Фото ілюстративне: promin.cv.ua
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



