На Дніпропетровщині дрон атакував бригаду енергетиків
На Дніпропетровщині дрон атакував бригаду енергетиків 07.05.2026 12:26 Укрінформ У Дніпропетровській області російський FPV-дрон влучив у машину енергетиків, які їхали на відновлювальні роботи.
Зазначається, що енергетики встигли швидко залишити автівку, завдяки чому ніхто не постраждав. Однак машина зазнала серйозних пошкоджень і більше не може виїжджати на ремонти.
За підрахунками ДТЕК, це вже 264 атака росіян на мережеві енергообʼєкти Дніпропетровщини.
Читайте також: Ворог із вечора майже 30 разів атакував п'ять районів Дніпропетровщини, четверо поранених
Як повідомлялося, у квітні 2026 року енергетики відновили електропостачання після обстрілів для майже 4 млн споживачів. Найбільше споживачів заживили у Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Донецькій, Сумській, Одеській, Харківській та Запорізькій областях.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



