Медичні сили цифровізують систему санітарно-епідеміологічного забезпечення

Медичні сили цифровізують систему санітарно-епідеміологічного забезпечення 07.05.2026 02:36 Укрінформ У підрозділах Медичних сил Збройних Сил України триває впровадження інтеграційної військової екосистеми DELTA у систему санітарно-епідеміологічного забезпечення.
В Генштабі зауважили, що впровадження DELTA підвищує рівень координації між підрозділами, що є критично важливим в умовах бойових дій.
Читайте також: Мінветеранів презентувало нові цифрові сервіси на платформі «Ветеран Pro»
«Система дає змогу фіксувати й аналізувати епідеміологічну ситуацію на всіх етапах проведення бойових операцій — і таким чином безпосередньо впливає на боєздатність армії», – підкреслили в Генштабі.
Як повідомляв Укрінформ, в Україні спростили доступ та використання знеболювальних на фронті.
Фото: Генштаб ЗСУ / Фейсбук
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



