Через російські атаки є нові знеструмлення у прифронтових областях – Укренерго
Через російські атаки є нові знеструмлення у прифронтових областях – Укренерго 07.05.2026 10:21 Укрінформ Станом на ранок 7 травня через російські атаки є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Сумській областях.
Споживання електроенергії станом на 9:30 четверга на 1,9% перевищує рівень попереднього дня. Причиною зміни тенденції на зниження споживання є спекотна погода у більшості областей, що зумовлює використання споживачами кондиціонерів в режимі охолодження.
Укренерго наголошує, що зберігається потреба в раціональному підході до споживання електроенергії. Зокрема, оператор енергосистеми радить перенести активне енергоспоживання на період з 10:00 до 17:00, а із 18:00 до 22:00 – обмежити використання потужних електроприладів.
Читайте також: Україна у квітні скоротила імпорт електрики на 40% – ExPrо
Як повідомлялося, в Україні 7 травня обмеження електроспоживання не плануються.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



