AP: Республіканці здобувають більшість у Сенаті США

AP: Республіканці здобувають більшість у Сенаті США 06.11.2024 07:39 Укрінформ Республіканська партія здобуває більшість у Сенаті США за результатами виборів до верхньої палати Конгресу.
Укрінформ
Республіканська партія здобуває більшість у Сенаті США за результатами виборів до верхньої палати Конгресу.
Про це повідомляє AP, передає Укрінформ.
Як зазначається, після того, як сенаторка Деб Фішер набрала у штаті Небраска достатньо голосів для переобрання, Республіканська партія здобуває щонайменше 51 місце у 100-місному Сенаті.
Більшість у Сенаті вирішуватиме, зокрема, питання з про затвердження кабінету міністрів наступного президента, а також будь-якого судді Верховного суду, якщо буде вакансія.
Читайте також: Гарріс чи Трамп: Америка обирає майбутнє
Як повідомляв Укрінформ, 5 листопада у США пройшов основний день голосувань на виборах президента, а також частини Конгресу.
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


