У Вінницькій області в результаті отруєння грибами померли двоє дітей
У реанімаційному відділенні Гайсинської лікарні померли дві сестри віком 4 та 13 років.
Про це повідомляють у поліції.
5 вересня у реанімацію з отруєнням важкого ступню були госпіталізовані дві дівчинки з багатодітної родини, що мешкає у селі Крутогорб. Під час надання медичної допомоги старша з дівчат померла. Добу за життя її молодшої сестри боролись лікарі, але врятувати малолітню не вдалось — 6 вересня дитина померла.
Також на лікарняному ліжку з отруєнням опинився їх 12-річний брат. Його стан стабільний, він під постійним наглядом медиків.
За попередньою інформацією, причиною летального випадку є вживання в їжу грибів, які родина напередодні назбирала в лісі.
Остаточна причина смерті дітей буде встановлена після проведення комісійної судово-медичної експертизи.
За фактом смерті дітей розпочато досудове розслідування. // vinbazar.com
Події та кримінал
Рекомендації
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Ще новини
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
