На Одещині подружжя іноземців затримали за розбійний напад
Слідчі оголосили 40-річному чоловіку та його 36-річній дружині підозри за ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України.
51-річна жителька одного із сіл Тарутинської ОТГ повідомила поліцейським, що вночі до неї в оселю проникли зловмисники та, погрожуючи ножем, забрали гроші та інше майно. З’ясувалося – до злочину причетне подружжя іноземців, з якими потерпіла нещодавно познайомилася в спільних приятелів.
Підозрювані намагалися втекти на автомобілі, але правоохоронці оперативно встановили їх місце знаходження та затримали на автозаправці неподалік від села. Чуже майно у них вилучили.
За розбійний напад, поєднаний із проникненням у житло, зловмисникам загрожує від семи до дванадцяти років ув’язнення із конфіскацією майна.
Відділення поліції №2 Болградського районного відділу поліції
Події та кримінал
Рекомендації
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Ще новини
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
