Масове отруєння школярів сталося у столичній гімназії
В одній з гімназій Києва сталася надзвичайна подія — масово отруїлися діти.
Про це в сюжеті ТСН.
Фото: https://ua.depositphotos.com
За словами батьків, дітям стало погано у четвер після занять. Як виявилося, у трьох учнів, які здали аналізи, виявили норовірус. Це один з різновидів кишкової інфекції, яка швидко розвивається і може передаватися повітряно-крапельним шляхом, через воду, їжу, або брудні руки.
Зараз школярів з такими ж симптомами, за підрахунками батьків, близько 170. Це учні від другого до п’ятого класів. Багато хто заразив батьків та інших членів сім’ї.
Держпотребслужба вже відібрала проби води, продуктів та готової їжі в їдальні школи. Результати поки не готові.
Школі виписали штраф в 36 тисяч гривень за порушення в приготуванні їжі та в зберіганні продуктів. Але їдальня продовжує працювати.
В адміністрації гімназії інцидент не коментують і не закриваються на карантин, оскільки до медиків масових звернень батьків та учнів школи не було. // Ірина АЛЕКСЄЄВА, «ФАКТИ»
Події та кримінал
Рекомендації
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Ще новини
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
