У Київ метеорологічне літо прийшло на тиждень раніше

У Київ метеорологічне літо прийшло на тиждень раніше 06.05.2026 17:04 Укрінформ У Київ на тиждень раніше середньобагаторічних показників прийшло метеорологічне літо.
Як зазначили в обсерваторії, метеорологічна весна, яка почалася 23 лютого і тривала 70 днів, закінчилась. Її тривалість збіглася з кліматичною нормою.
Читайте також: Синоптикиня: Гучні заяви про спеку до +40° цього літа є перебільшенням
Цьогорічне метеорологічне літо завітало до Києва на тиждень раніше середньобагаторічних показників.
Найраніше за 146 років спостережень метеорологічне літо розпочиналось у 1996 році – 22 квітня, а найпізніше – 7 червня – у 1990 та 2001 роках.
Як повідомляв Укрінформ, синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха заявила, що в Україні спостерігається тенденція до більш різких змін погоди та менш виражених сезонів.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



