У Києві двоє пенсіонерок віддали «на перевірку СБУ» ₴3 мільйони

У Києві двоє пенсіонерок віддали «на перевірку СБУ» ₴3 мільйони Фото 06.05.2026 16:10 Укрінформ У Києві двоє пенсіонерок віддали 3 млн грн шахраям, які назвалися співробітниками Служби безпеки України.
Так, одна постраждала – 71-річна киянка – віддала «на перевірку» 1,9 млн грн. Ще одна пенсіонерка, якій 76 років, віддала шахраям 160 тис. грн, понад 10 тис. дол. та 11 тис. євро.
Як кур’єра організатор шахрайства використав 75-річну жінку, яку спершу теж просили «віддати гроші на перевірку». Утім, оскільки у неї заощаджень немає, її залучили «допомогти спецслужбам», забравши гроші в інших пенсіонерок. Літня жінка вірила, що дійсно допомагає СБУ, тож передала отримані від потерпілих гроші організатору схеми.
Читайте також: На Вінниччині фейкові працівники спецслужби видурили в пенсіонерки понад ₴1,8 мільйона
Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України та Національна поліція викрили шахрайський кол-центр, який видурював гроші, зокрема у військовослужбовців.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



