Росіяни обстріляли стелу на в’їзді до Оріхівського району

Росіяни обстріляли стелу на в'їзді до Оріхівського району Фото, відео 06.05.2026 19:54 Укрінформ Російські загарбники обстріляли стелу на в'їзді до Оріхівського району в Запорізькій області.
"Та Оріхівська стела – стійка. Як і мешканці незламного Запоріжжя", – додав Федоров.
Переглянути цей допис в Instagram
Очільник ОВА підкреслив, що усе пошкоджене буде відновлене, а прапори повернуті.
Читайте також: Росіяни протягом дня атакували п'ять районів Дніпропетровщини, поранена 10-річна дитина
Як повідомляв Укрінформ, 5 травня військові РФ атакували Запоріжжя чотирма КАБами та дронами. Загинули 12 людей, ще 43 постраждали.
Фото: скриншот з відео
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



