Через ворожі обстріли є нові знеструмлення у трьох областях – Укренерго
Через ворожі обстріли є нові знеструмлення у трьох областях – Укренерго 06.05.2026 10:19 Укрінформ Станом на ранок 6 травня через російські атаки є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях.
Споживання електроенергії станом на 9:30 середа на 2,4% нижче за рівень попереднього дня. Причиною зниження споживання є ясна погода в усіх областях, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.
Водночас, Укренерго наголошує, що зберігається потреба в раціональному підході до споживання електроенергії. Зокрема, оператор енергосистеми радить перенести активне енергоспоживання на період з 10:00 до 17:00.
Читайте також: Україна отримала 150-тонний трансформатор за $4,3 мільйона – виробництво профінансував ЄБРР
"У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00", – додає оператор енергосистеми.
Як повідомлялося, в Україні у середу, 6 травня, обмеження електроспоживання не плануються.
Фото Укрінформу можна купити тут
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



