Поліцейські Ужгорода за кілька годин розшукала 19-річного грабіжника
Оперативники Ужгородського районного управління поліції за кілька годин розкрили грабіж, скоєний у обласному центрі.
Сьогодні, 3 вересня, близько обіду на лінію «102» надійшло повідомлення від ужгородки, яка повідомила, що на робочому місці, коли вона відволіклася, один із клієнтів викрав її мобільний телефон та втік.
Оскільки в самій установі працює відеоспостереження, а весь Ужгород працює в системі «Безпечне місто», порушника вдалося швидко розшукати.
Оперативники встановили, що до грабежу причетний 19-річний мешканець села Копинівці Мукачівського району. Мобільний телефон потерпілої у нього вилучили та найближчим часом повернуть жінці.
За фактом злочину слідчі відкрили провадження за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. На даний момент вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Події та кримінал
Рекомендації
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Ще новини
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
