На Прикарпатті під час святкування в закладі громадського харчування отруїлися 19 людей
18 постраждалих є неповнолітними.
Поліція Прикарпаття відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 19 людей після святкування Дня знань у закладі громадського харчування.
Фото: Depositphotos/SUKIYASHI
У пресслужбі поліції Івано-Франківської області повідомили, що інцидент трапився в селі Загвіздя. За 2 і 3 вересня до інфекційної лікарні госпіталізували 10 дітей та одного дорослого, ще 8 неповнолітніх лікуються удома.
«Їх попередній діагноз від медичних працівників – гострий гастроентерит. Стан хворих середньої важкості», – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці здійснюють досудове розслідування за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.
За даними «Суспільного», отруєння сталося в ресторані «Святковий». Постраждали діти від 6 до 11 років. Ресторан попередньо закрили на 10 днів для встановлення причин отруєння.
Нагадаємо, в липні в Білій Церкві після харчування в закладі отруїлися 10 людей. У них виявили сальмонельоз. // LB.ua
Події та кримінал
Рекомендації
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Ще новини
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
