На одному з атомних енергоблоків розпочали плановий ремонт – Укренерго

На одному з атомних енергоблоків розпочали плановий ремонт – Укренерго 05.04.2024 12:34 Укрінформ Один із українських атомних енергоблоків вивели у плановий ремонт.
Укрінформ
Один із українських атомних енергоблоків вивели у плановий ремонт.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.
«Виведено в плановий ремонт один енергоблок на атомній станції. Сонячна погода сприяє роботі електростанцій на ВДЕ», – йдеться у повідомленні.
Імпорт електроенергії 5 квітня запланований здебільшого у ранкові та вечірні години з Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови загальним обсягом 6 776 МВт-год.
Читайте також: Енергоатом планує скоротити строки планових ремонтів на АЕС
Експорт не планується.
Як повідомлялося, внаслідок російського обстрілу вранці 4 квітня відключилася одна із ліній, яка забезпечує зовнішнє енергопостачання на Запорізькій атомній електростанції.
Фото: varash-rada.gov.ua
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




