Астронавт показав полярне сяйво над Землею з МКС

Астронавт показав полярне сяйво над Землею з МКС Фото 04.11.2024 06:54 Укрінформ Астронавт NASA Дон Петтіт зафіксував краєвиди з полярним сяйвом з Міжнародної космічної станції.
04.11.2024 06:54
Укрінформ
Астронавт NASA Дон Петтіт зафіксував краєвиди з полярним сяйвом з Міжнародної космічної станції.
Про це повідомляє Space.com, передає Укрінформ.
На фото видно вогні міст у Північній Америці, що злилися в суцільні смуги через велику швидкість польоту та обертання Землі.

Читайте також: До Землі наближається 88-метровий астероїд
Астронавт NASA Дон Петтіт виконує свою четверту місію на космічній станції. Він відомий орбітальними знімками.
Як повідомляв Укрінформ, Hubble показав галактику, схожу на снаряд, що вилітає з гармати
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


