У Білорусі громадянин України отримав три роки колонії за участь у протестах
Суд Заводського району в Мінську призначив громадянину України покарання – ув’язнення терміном у три роки з відбуванням у виправній колонії в умовах загального режиму зі спеціальною конфіскацією за участь у протестах після президентських виборів у Білорусі, що відбулися торік.
Про це інформує Служба інформації прокуратури міста Мінська.
“Громадянин Ф. у серпні-вересні 2020 року під час несанкціонованих масових заходів у центральній частині Мінська разом з іншими особами порушував громадський спокій і блокував рух транспорту. Перешкоджав нормальній роботі підприємств та організацій”, – йдеться в повідомленні.
У відомстві додали, що крім того, “для публічного висловлення неправомірними способами своїх суспільно-політичних поглядів і протесту 32-річний обвинувачений створив та адміністрував телеграм-чат, в якому планувалося й обговорювалося нанесення протестної символіки і написів на різні елементи міського середовища”.
У результаті таких дій начебто було завдано збитків на суму понад 2,5 тисячі білоруських рублів (близько 26 400 гривень).
Вирок суду не набув законної сили, може бути оскаржений і опротестований в апеляції. // Новинарня
Події та кримінал
Рекомендації
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист
Польський публіцист: Консенсусом щодо України пожертвували заради боротьби Навроцького з Туском
Після відкриття першого кластера Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Сибіга в День скорботи: Росіянам варто шукати фашистів у дзеркалі
Ще новини
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику
Лідери «Європейської п’ятірки» у Берліні обговорять підтримку України
Чалий не повертатиме польський орден і пояснив чому
Єврокомісія – про попередження Зеленського Лукашенку: Україна має право на захист
