У російському полоні з 2022 року перебуває понад тисяча українців – Коордштаб

У російському полоні з 2022 року перебуває понад тисяча українців – Коордштаб Ексклюзив 04.05.2026 10:00 Укрінформ У російському полоні з 2022 року перебуває понад тисяча українських військовослужбовців і цивільних.
Охріменко додав, що Коордштаб працює з російською стороною, щоб повернути цю категорію полонених у першу чергу, оскільки дається взнаки погане харчування і медичне забезпечення, системний садизм до наших цивільних і військових.
«Ми розуміємо, що ці люди повинні бути в пріоритеті, тому що їхній ресурс вичерпується», – зазначив керівник Секретаріату Коордштабу.
Як повідомлялося, у квітні цього року під час «великоднього обміну» повернули чимало полонених, яких утримували у Росії з 2022 року.
Цього року Коордштаб повернув з російського полону 832 військових і цивільних. Загалом з початку повномасштабного вторгнення з російського полону повернули 9048 військових і цивільних.
Читайте також: Україна пам’ятає про кожного журналіста в російському полоні – МЗС
У лютому цього року Президент Володимир Зеленський повідомив, що в російському полоні залишається близько семи тисяч українців.
Фото: Коордштаб
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева



