У Мерефі оголосили триденну жалобу за загиблими від російського удару

У Мерефі оголосили триденну жалобу за загиблими від російського удару 04.05.2026 17:39 Укрінформ У Мереф’янській міській громаді на Харківщині оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського удару.
У ці дні у громаді на знак скорботи на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, а також на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності буде приспущено прапор України з траурною стрічкою.
“У цей період на території всієї громади забороняється проведення будь-яких розважально-концертних заходів та звучання розважальної музики у закладах торгівлі й громадського харчування”, – зазначили в адміністрації.
Читайте також: На Харківщині за минулу добу через російські атаки постраждали п’ятеро людей
За даними обласної прокуратури, кількість постраждалих унаслідок удару зросла до 36 людей.
Як повідомлялося, вранці 4 травня Росія завдала удару ракетою по території СТО у Мерефі на Харківщині. На місці загинули четверо людей, ще двоє людей померли у лікарні. Було відомо про 31 постраждалого, четверо з них – у тяжкому стані.
Внаслідок атаки пошкоджені житлові будинки, господарчі приміщення, магазини, заклад харчування, приміщення СТО, автотранспорт. За попередніми даними правоохоронців, війська РФ застосували балістичну ракету "Іскандер".
Фото: прокуратура України
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева



