Через ворожі обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях – Укренерго
Через ворожі обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях – Укренерго 04.05.2026 10:47 Укрінформ Станом на ранок 4 травня через російські атаки є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Херсонській областях.
Споживання електроенергії станом на 9:30 понеділка на 14,7% нижче за рівень попереднього робочого дня – 1 травня. Причиною зниження споживання є підвищення температури повітря на всій території України та ясна погода, що обумовлює активну роботу побутових сонячних електростанцій.
Водночас, Укренерго наголошує, що зберігається потреба в раціональному підході до споживання електроенергії. Зокрема, оператор енергосистеми радить перенести активне енергоспоживання на період з 10:00 до 16:00.
Читайте також: Ворог атакував дронами енергетичну інфраструктуру Миколаївщини, є часткові знеструмлення
"У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00", – додає оператор енергосистеми.
Як повідомлялося, Укренерго не прогнозує відключень електроенергії 4 травня.
Фото Укрінформу можна купити тут
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева



