На Рівненщині незаконний гральний заклад працював під вивіскою «секонд-хенду»
Поліцейські вилучили 10 системних блоків, три мобільні телефони та грошові кошти в сумі 3400 гривень.
Гральний заклад функціонував на вулиці Базарній у місті Здолбунів у підвальному приміщенні під вивіскою «секонд-хенд». Викрили його оперативники Рівненського районного відділу Служби безпеки України 29 вересня близько 17:15.
На момент приїзду слідчо-оперативної групи відділення поліції № 6 (м. Здолбунів) у приміщення перебувало один відвідувач та адміністратор — 19-річний місцевий житель. Чоловік також запевнив правоохоронців, що про власника йому нічого невідомо, а заробітну плату він отримує через мережу Інтернет.
Поліцейські задокументували злочин та розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей).
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Події та кримінал
Рекомендації
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист
Польський публіцист: Консенсусом щодо України пожертвували заради боротьби Навроцького з Туском
Після відкриття першого кластера Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Сибіга в День скорботи: Росіянам варто шукати фашистів у дзеркалі
Ще новини
У Раді пропонують призначати генпрокурора тільки після відкритого конкурсу
Навроцький заперечив, що позбавив Зеленського ордена через внутрішню політику
Лідери «Європейської п’ятірки» у Берліні обговорять підтримку України
Чалий не повертатиме польський орден і пояснив чому
Єврокомісія – про попередження Зеленського Лукашенку: Україна має право на захист
