Події 03.09.2021 Новини

У столиці жінка вбила співмешканця ударом ноги в живіт

Під час чергового конфлікту через вживання алкоголю жінка завдала чоловіку смертельної травми.

До чергової частини поліції Києва надійшов виклик від мешканця будинку на вулиці Військовій про те, що у сусідній квартирі він виявив чоловіка без ознак життя. На адресу негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи Головного та територіального управлінь поліції.

За словами старшого слідчого Голосіївського управління поліції Володимира Темченка, у квартирі також перебували чоловіки та жінка, які пояснили, що під час розпивання спиртного їх товариш по чарці нібито заснув:

«Після первинного огляду тіла потерпілого судово-медичний експерт на місці події не виявив видимих ушкоджень, які могли спричинити смерть. Однак після проведення судово-медичної експертизи, було встановлено, що у чоловіка пошкоджений внутрішній орган, імовірно від побиття, що призвело до загибелі. У ході досудового розслідування ми встановили, що до смерті чоловіка причетна його співмешканка. Жінка прийшла до квартири, де потерпілий із товаришами розпивав спиртне та вдарила його ногою у живіт, від чого чоловік помер на місці».

Фігуранткою виявилася раніше не судима місцева мешканка, 1978 року народження. Слідчі затримали її у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва слідчі поліції повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Районний суд обрав зловмисниці запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до десяти років.

Відділ комунікації поліції Києва

Події та кримінал

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину