Вінницька поліція розшукала неповнолітнього, підозрюваного у пограбуванні однолітка
Поліцейські встановили правопорушника, який у Вінниці пограбував 15 – річного місцевого жителя.
До поліції звернулась 37 — річна вінничанка, що близько 16.00 години на вулиці Константиновича її сина пограбував невідомий підліток. Правопорушник відібрав у потерпілого сумочку, у якій знаходились ключі та мобільний телефон, і втік.
Як розповів начальник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик, переглянувши відео з камер вуличного спостереження, поліцейські встановили особу підлітка, причетного до вчинення злочину. Ним виявився 14 – річний вінничанин.
У правопорушника вилучені речі потерпілого.
Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 КК України (грабіж). За таке правопорушення передбачено покарання — до чотирьох років ув’язнення.
Нагадуємо, що відповідальність за вчинення такого злочину настає з 14 років.
Відділ комунікації поліції Вінницької області
Події та кримінал
Рекомендації
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Ще новини
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
