В Запоріжжі у 14-річного школяра на уроці зупинилося серце
У Запоріжжі в гімназії № 8 на уроці мало не помер 14-річний школяр.
Медсестра школи разом з інженером з охорони праці до приїзду швидкої намагалися запустити серце хлопця.
Зараз підліток в реанімації. Його стан важкий, повідомила заступник голови Запорізької ОДА Злата Некрасова.
Чиновниця зазначила, що це другий випадок зі схожою симптоматикою. Раніше в лікарню зі схожими симптомами вже потрапляв ще один учень з цієї школи.
Нагадаємо, у січні цього року в школі № 15 Запоріжжя клінічну смерть пережив учень 11-го класу. Хлопцю теж стало погано в навчальному закладі перед уроком фізкультури. // Ірина АЛЕКСЄЄВА, «ФАКТИ»
Події та кримінал
Рекомендації
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Ще новини
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
