Судитимуть екскерівника санаторію, який вивіз з установи майна на ₴20 млн.
Слідчі ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього директора державного дитячого санаторію «Журавочка» за фактом розтрати майна на майже 20 млн гривень.
Встановлено, що протягом 2015-2020 років чинний на той час директор спільно з керівником приватного товариства, в оренді якого знаходився майновий комплекс ДП «Журавочка», що на Київщині, вивезли із санаторію обладнання та меблі.
Крім того, були розібрані на будівельні матеріали й вивезені корпуси та адміністративні будівлі санаторію.
В результаті таких дій державі завдано збитків на майже 20 млн гривень.
Ексдиректора санаторію обвинувачують у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах та у службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – ДБР та СБУ.
ДБР
Події та кримінал
Рекомендації
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Ще новини
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
