У Нікопольському районі через російські удари постраждали п’ятеро людей
У Нікопольському районі через російські удари постраждали п’ятеро людей Фото 03.05.2026 15:04 Укрінформ На Нікопольщині внаслідок російських ударів постраждали п’ятеро людей, на місцях працюють правоохоронці.
Зазначається, що близько 12.00 армія РФ прицільно скерувала FPV-дрон на службовий автомобіль поліції в одному з районів міста. Травму отримав 40-річний поліцейський – він встиг відбігти від транспортного засобу. Авто вигоріло вщент.
Усім постраждалим надано необхідну медичну допомогу.
У поліції стверджують, що загалом за добу зафіксували понад півтори сотні ворожих ударів по п’яти громадах району. Окрім райцентру та Покровської громади, під обстрілами перебували Марганець, Мирівська та Червоногригорівська громади. Слідчі зафіксували пошкодження приватних будинків, господарських споруд, гаража та транспортних засобів.
Читайте також: На Дніпропетровщині ворог влучив поблизу АЗС – шестеро поранених, серед них дитина і вагітна
Поліцейські продовжують слідчі дії на місцях обстрілів.
Як повідомлялося, упродовж суботи, 2 травня, російські війська понад 50 разів обстрілювали громади Дніпропетровської області. Троє людей поранені.
Як повідомляв Укрінформ, війська РФ з вечора 2 травня понад 10 разів атакували Нікопольщину безпілотниками. Постраждав чоловік.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками



