Бізнес 02.10.2019 Новини

Укрзалізниця виснажена більш ніж на 90% – Гончарук

Прем’єр Гончарук заявив, що інфраструктура, яка дісталася Україні від Радянського Союзу, майже знищена.

Залізнична інфраструктура, яка дісталася Україні від СРСР, майже повністю виснажена. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в програмі «Свобода слова» на ICTV.

«Інфраструктура, яка нам дісталася у спадок з Радянського Союзу, майже знищена. Її постійно виснажували корупціонери, безглузді менеджери і керівники. У нас більш ніж на 90% виснажена Укрзалізниця. Тобто і залізна дорога, яку ви зараз бачите, вона справді майже знищена», – сказав Гончарук.

Він додав, що в Україні майже щодня горять локомотиви і не вистачає тяги, щоб задовольняти потреби бізнесу.

Відомо, що Міністерство інфраструктури заявляло про плани розділити Укрзалізницю на три компанії. Один оператор буде відповідати за доступ до інфраструктури – займатися капітальними вкладеннями в підтримку, експлуатацію, розвиток мережі, інший візьме на себе пасажирські перевезення, а третій – перевезення вантажів.
Раніше ми писали про те, що Укрзалізниця зверталася до депутатів з проханням виділити додаткові гроші на ремонт приміських електричок, які «загоряються прямо на ходу».

Новини економіки

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину