Укрзалізниця виснажена більш ніж на 90% – Гончарук

Прем’єр Гончарук заявив, що інфраструктура, яка дісталася Україні від Радянського Союзу, майже знищена.
Залізнична інфраструктура, яка дісталася Україні від СРСР, майже повністю виснажена. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в програмі «Свобода слова» на ICTV.
«Інфраструктура, яка нам дісталася у спадок з Радянського Союзу, майже знищена. Її постійно виснажували корупціонери, безглузді менеджери і керівники. У нас більш ніж на 90% виснажена Укрзалізниця. Тобто і залізна дорога, яку ви зараз бачите, вона справді майже знищена», – сказав Гончарук.
Він додав, що в Україні майже щодня горять локомотиви і не вистачає тяги, щоб задовольняти потреби бізнесу.
Відомо, що Міністерство інфраструктури заявляло про плани розділити Укрзалізницю на три компанії. Один оператор буде відповідати за доступ до інфраструктури – займатися капітальними вкладеннями в підтримку, експлуатацію, розвиток мережі, інший візьме на себе пасажирські перевезення, а третій – перевезення вантажів.
Раніше ми писали про те, що Укрзалізниця зверталася до депутатів з проханням виділити додаткові гроші на ремонт приміських електричок, які «загоряються прямо на ходу».
Новини економіки
Рекомендації
«Хочеш підзаробити?» — за цим повідомленням можуть стояти серйозні проблеми
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
