Україна відновила імпорт електроенергії з Росії
Україна з 1 жовтня відновила імпорт електроенергії з Росії.
У компанії нагадали, що згідно зі ст. 38 і 39 закону Про ринок електроенергії ОСП зобов’язаний надавати недискримінаційний доступ до перетину.
За даними агентства, імпорт електроенергії з РФ рівним графіком потужністю 100 МВт здійснювало ТОВ Юнайтед Енерджі.
Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада схвалила правку нардепа Андрія Геруса в закон України Про ринок електроенергії, дозволивши купувати за двосторонніми договорами електроенергію у країн, які не є членами європейського Енергетичного Співтовариства.
В останній раз Україна імпортувала електроенергію з РФ у 2015 році. Тоді було ипортировано 2 млрд 295,9 млн кВт-ч.
Новини економіки
Рекомендації
«Хочеш підзаробити?» — за цим повідомленням можуть стояти серйозні проблеми
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
