Світ 02.10.2019 Новини

В США померло вже 16 осіб через електронних сигарет

Число американців, померлих від хвороби, викликаної курінням вейпов, збільшилася до 16 осіб.

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину