Шахрайство з державними землями на ₴1,5 млн. — мешканцю Київщини повідомлено про підозру
Білоцерківською окружною прокуратурою повідомлено про підозру мешканцю Київщини у заволодінні шляхом обману грошовими коштами осіб та земельними ділянками державної форми власності (чч.
Слідством встановлено, що чоловік отримав від двох громадян 500 тис грн за сприяння в оформленні права власності на земельні ділянки на території м. Біла Церква. На підставі підроблених рішень Білоцерківської міської ради Київської області, шахрай приватизував земельні ділянки площею 0,2га, що є власністю держави, чим спричинив збитків державі на суму понад 1,5 млн грн.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Білоцерківського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню поки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Київська обласна прокуратура
Події та кримінал
Рекомендації
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
Ще новини
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
