Росія відмовилась продовжити мандат місії ОБСЄ на українсько-російському кордоні — ЗМІ
Росія заявила, що не підтримає продовження місії ОБСЄ на українсько-російському кордоні після 30 вересня.
Про це повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Джозвяк, пише «Європейська правда».
«Сьогодні Росія оголосила у Відні, що вона не підтримає продовження після 30 вересня прикордонної спостережної місії ОБСЄ у двох пунктах пропуску (Донецьк та Гуково) на російсько-українському кордоні», — розповів журналіст у своєму Twitter.
Місія ОБСЄ на блокпостах «Донецьк» і «Гуково» виконує свою діяльність з 29 липня 2014 року згідно з рішенням Постійної ради ОБСЄ, прийнятим на основі консенсусу.
Місія повинна повідомляти про ситуацію на блокпостах, а також про переміщення через кордон.
У МЗС України вважають, що створюючи перешкоди роботі місії, Росія прагне продовжувати безперешкодне постачання зброї, військового обладнання, боєприпасів, регулярних військ і найманців на окуповані території України.
Події та кримінал
Рекомендації
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
Ще новини
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
