Поліцейські затримали підозрювану у пограбуванні магазина в Вінниці
31 серпня працівники поліції затримали жінку, яка у магазині на вулиці Келецькій відкрито заволоділа жіночими речами та намагалась втекти.
До поліції з повідомленням про злочин звернулась 31-річна працівниця магазина. За її словами, близько 12.00 години невідома жінка під час перебування в торговельному залі взяла з полиці товар та втекла.
Як повідомив керівник Відділення поліції № 1 Вінницького районного управління поліції Ігор Сандул, очевидці злочину наздогнали зловмисницю та передали її слідчо-оперативній групі поліції. Процесуально слідчі затримали 36-річну раніше судиму за крадіжки правопорушницю та помістили її в ізолятор тимчасового тримання.
Вирішується питання про оголошення їй про підозру та обрання запобіжного заходу.
Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 КК України (грабіж). Проводиться розслідування.
Відділ комунікації поліції Вінницької області
Події та кримінал
Рекомендації
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Ще новини
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
