Незаконне використання водних ресурсів зі збитками у ₴4,1 млн. – на Сумщині судитимуть ексдиректора КП
Конотопською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього директора одного з комунальних підприємства Кролевецької міської ради за фактом зловживання службовим становищем та порушення правил використання надр (ч.
За даними слідства, попри відсутність дозволу на користування надрами та спеціальне водокористування підприємство, очолюване на той час обвинуваченим, майже два роки здійснювало забір підземних вод. Внаслідок самовільного використання водних ресурсів державі спричинено 4,1 млн грн збитків.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими відділу поліції № 1 (м. Кролевець) Конотопського районного управління.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За матеріалами Сумської обласної прокуратури
Події та кримінал
Рекомендації
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
Ще новини
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
