У Німеччині через бомбу часів Другої світової евакуювали 20 тисяч людей

У Німеччині через бомбу часів Другої світової евакуювали 20 тисяч людей Відео 02.07.2025 04:51 Укрінформ У місті Оснабрюк на заході Німеччини проводиться масштабна операція зі знешкодження бомби, під евакуацію потрапили близько 20 тисяч людей.
02.07.2025 04:51
Укрінформ
У місті Оснабрюк на заході Німеччини проводиться масштабна операція зі знешкодження бомби, під евакуацію потрапили близько 20 тисяч людей.
Про це повідомляє радіо NDR, передає Укрінформ.
Нерозірвану бомбу часів Другої світової війни було знайдено під час будівельних робіт поблизу колишнього вантажного депо, де зараз розчищають майданчик для нового міського району. Через це було закрито центральний вокзал та обмежено рух у прилеглих районах, де розташовані, серед іншого, школи та дві лікарні.
У середині червня в Оснабрюку (земля Нижня Саксонія) вже довелося знешкодити бомбу, тоді свої домівки змушені були тимчасово залишити близько 11 тисяч місцевих жителів.
За даними місцевої влади, Оснабрюку є одним з міст, де в Німеччині знаходять найбільше невибухлих бомб часів Другої світової.
Читайте також: У Кельні знешкоджують три авіабомби часів Другої світової, евакуйовані 20 тисяч людей
Як повідомляв Укрінформ, під час операцій зі знешкодження бомби часів Другої світової війни у 2016-му і 2017 роках у Франкфурті-на-Майні було евакуйовано 65 тисяч людей, Аугсбурзі – 54 тисячі, у Ганновері – 50 тисяч.
Фото: скриншот відео
Світ
Рекомендації
Ще новини
Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне
Атакою на Лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу – Україна в ООН
Якщо Росія захопить Україну, НАТО Польщі не допоможе – публіцист
Росія повинна укласти угоду про мир, час не на її боці – Штати в Радбезі ООН
Тісніша військова співпраця може запобігти погіршенню відносин між Києвом та Варшавою – польський публіцист


