У Швеції на мілину сіло судно з нафтою, що прямувало до РФ

У Швеції на мілину сіло судно з нафтою, що прямувало до РФ 01.06.2025 16:36 Укрінформ Вантажне судно Meshka із нафтою під панамським прапором, яке прямувало до Росії, сіло на мілину у протоці Ересунн у Швеції.
Укрінформ
Вантажне судно Meshka із нафтою під панамським прапором, яке прямувало до Росії, сіло на мілину у протоці Ересунн у Швеції.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sweden Herald із посиланням на Sydsvenskan.
«Ми проводимо попереднє розслідування за фактом недбалості під час морських перевезень. Підозрюють одну особу», – сказала прессекретар берегової охорони Швеції Пернілла Йоханссон.
Вона не розповіла, яку роль в екіпажі судна відіграє підозрюваний, йдеться у матеріалі.
Вантажне судно Meshka під панамським прапором прямувало на південь до російського порту, коли у суботу сіло на мілину у протоці Ересунн біля шведського міста Ландскруна.
Читайте також: У Чорне море росіяни вивели два носії «Калібрів» загальним залпом до 12 ракет
За даними берегової охорони, на борту судна знаходиться 938 тисяч літрів нафти.
Пізно ввечері у суботу водолази берегової охорони повідомили, що у корпусі судна не було виявлено жодних пробоїн.
Весь екіпаж Meshka із 24 осіб все ще перебуває на борту корабля. Нікого не затримали.
Як повідомляв Укрінформ, шведський уряд з липня посилить контроль за іноземними суднами в Балтійському морі в межах боротьби з російським тіньовим флотом.
Фото: ТТ
Світ
Рекомендації
Ще новини
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України


