У лікарнях Тернополя залишаються семеро постраждалих через атаку РФ
У лікарнях Тернополя залишаються семеро постраждалих через атаку РФ 02.05.2026 12:33 Укрінформ У Тернополі семеро людей, які постраждали внаслідок ворожої атаки 1 травня, залишаються в лікарні, їхній стан стабільний.
За його словами, амбулаторну медичну допомогу надано п'яти особам.
Читайте також: Росіяни за добу 14 разів ударили по Донеччині, поранена людина
Як повідомляв Укрінформ, 1 травня понад 50 "Шахедів" атакували Тернопіль, понад 20 із них вибухнули. Унаслідок удару РФ постраждали 12 осіб.
Фото: Прокуратура України
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Сибіга про спрощене надання громадянства України у Молдові: Це відповідь на спроби РФ дестабілізувати країну
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею



